NEMA
Jako jediní vyrábíme vazníky
s grádováním nároží. Zajišťujeme tak dokonale
pevnou a přesnou pokládku střešní krytiny.
Sestavte si krov sami s trochou
odborné pomoci. Při koupi krovu ve formě "skládačky"
vám s montáží pomůže náš technik..
Dřevostavební panely prvotřídní kvality
vyráběné pomocí nejmodernějších technologií.
Když vám dům staví perfekcionisté.

Kořeny Nema

„Pamatuju si, když mí rodiče před 25 lety prodali náš dům, aby si táta mohl splnit sen o vlastní firmě. Za ty roky se postupně z malého tesařského podniku stala významná stavební a dřevařská společnost, jejíž pracovníci vyrábějí stovky střešních krovů a vazníků ročně a k tomu desítky individuálních dřevostaveb. Snažíme se tak plnit sny zase jiným lidem. Těm, kteří chtějí vysoce kvalitní bydlení pro svou rodinu, bydlení podle vlastních představ.“ (Tomáš Nemrava, ředitel NEMA, spol. s r. o.)

Za téměř čtvrtstoletí od vzniku firmy vyrostla NEMA ve společnost o desítkách zaměstnanců specializovaných na práci se dřevem. V současnosti vlastníme nejlepší evropské technologie a softwary na výrobu nízkoenergetických dřevostaveb, krovů a vazníků. To nám umožňuje být vždy o krok před konkurencí – např. nyní jako jediní v republice umíme vyrobit vazníky s gradováním nároží. V roce 2012 jsme se stali Jihočeskou firmou roku, jsme členem Asociace dodavatelů montovaných domů a vlastníme několik certifikátů kvality.

V našich produktech spojujeme tradici a zkušenost stavění s nejmodernějšími technologiemi. To nám umožňuje rychlou a maximálně přesnou výrobu vázaných krovů, vazníků a nízkoenergetických domů z přírodních materiálů. V kombinaci s dlouholetými zkušenostmi z oboru se NEMA může pustit do projektu a následné realizace jakékoliv stavby, která jenom trochu voní dřevem.

 

2012 V roce 2012 jsme získali ocenění Jihočeská firma roku. Pro regionální rodinnou firmu to byl veliký úspěch, který nás dodnes těší. Větší radost ale máme z každé dřevostavby, která je pro někoho zrealizovaným snem o jeho domově.
30 Věříme, že to, co děláme, děláme nanejvýš kvalitně. Věříme tomu natolik, že vám dáme na konstrukci střechy záruku 30 let. A to už je fakt dlouhá záruční lhůta.
100 Čas je dnes nejdražší komodita. A my neplýtváme. Proto vám 100% garantujeme termín realizace uvedený ve smlouvě. Nehrozí vám tak komplikace ani další finanční náklady spojené s nedodržením termínu.
1 Jsme jediní v ČR, kdo vyrábí nárožní vazníky s gradováním. To s sebou přináší snazší a přesnější pokládku střešní krytiny a pevnější konstrukci střechy. A právě ve střeše nad hlavou tkví kořeny bydlení.
0 Částka za naše přední doplňkové služby čítá přesně 0 Kč. 3D návrh, výpočet statiky a zaměření konstrukce od nás máte gratis a automaticky ke každému projektu, na kterém s vámi děláme.
365 Ročně vyrábíme a dodáváme 462 střešních konstrukcí. To dělá více než jeden nakreslený, vyrobený, dodaný a namontovaný krov nebo vazník denně.
72 Původně byl jeden. Dnes tvoří základ firmy 72 kvalifikovaných a průběžně proškolovaných zaměstnanců.
4 Jsou 4 faktické důvody, proč si myslíme, že stavět s námi stojí za to: Vlastníme a využíváme haly nabité nejmodernějšími stroji. Používáme ty nejlepší počítačové softwary. Zaměstnáváme odborníky a pracanty. Vymýšlíme stále nové postupy.
1993 Kořeny naší společnosti sahají do roku 1993. Nejsme tedy v oboru žádní nováčci. Během naší spolupráce se tak setkáte s lidmi, kteří spolu s firmou byli od jejích kořenů. Spolu s ní rostli, kvetli a plodili – vaše dřevěné projekty.

 

NEMA - firma roku

NEMA - členem ADMD

Certifikát Dřevařského ústavu výroba NEMA kontrolována TZUS Cech pokrývačů, klempířů a tesařů Evropský certifikát na dřevostavby
V konkurenci 253 firem jsme vyhráli titul Firma roku Jsme certifikovaným členem Asociace dodavatelů montovaných domů Jsme certifikovaným výrobcem montovaných domů na bázi dřeva Výroba našich vazníků je pod kontrolou Technického a zkušebního ústavu stavebního v Praze Jsme prověřeným členem Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů Evropský certifikát na dřevostavby zaručuje mj. stálost vlastností našich dřevostaveb Jsme ověřeným dodavatelem dřevostaveb

Zkazky z médií:

 

Chci stavět s Nema

Projekt

NEMA - INOVACE PRODUKTU A VÝROBNÍHO PROCESU ROUBENÝCH DŘEVOSTAVEB, REG. Č. CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_049/0010162

byl spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zvýšení konkurenceschopnosti společnosti NEMA, spol. s r.o. díky inovaci produktu - roubenky s novým typem konstrukce. Realizací projektu dojde k inovaci výrobního procesu ve výrobě konstrukcí dřevostaveb díky sofistikované technologii dřevoobrábění a návazných procesů.

EVROPSKÁ UNIE
Evropský fond pro regionální rozvoj
OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost
MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU