NEMA
Jako jediní vyrábíme vazníky
s grádováním nároží. Zajišťujeme tak dokonale
pevnou a přesnou pokládku střešní krytiny.
Sestavte si krov sami s trochou
odborné pomoci. Při koupi krovu ve formě "skládačky"
vám s montáží pomůže náš technik..
Dřevostavební panely prvotřídní kvality
vyráběné pomocí nejmodernějších technologií.
Když vám dům staví perfekcionisté.

25 let NEMY

25 let NEMY

Slavíme 25 let, slavte s námi!

Ve stručnosti pro ty, co o nás ještě náááhodou neslyšeli: Stavíme nejkvalitnější montované dřevostavby u nás, vyrábíme jedinečné dřevěné konstrukce, krovy a vazníky na stavby nejrůznějšího charakteru, zaměstnáváme na stovku pracantů a už jsme splnili přání ohledně bydlení tisícům z vás.

A v roce 2018 oslavíme 25. výročí od svého vzniku.

A protože jsme toho za tu dobu zvládli poměrně dost (např. získali jsme Cenu Hospodářských novin Firma roku, díky top kvalitě svých produktů máme certifikaci člena ADMD, pomohli jsme postavit domovy stovkám z vás, proškolili jsme stovky zaměstnanců různých firem v oboru dřevěných konstrukcí…), rozhodli jsme se
slavit ve velkém a hlavně s vámi
.

Na co se tedy můžeme všichni těšit?

 

 

NEMAsoutěž
o 25 cen v celkové hodnotě 250 000 Kč

 

V pondělí 16. července vypukne na našem Facebookovém profilu velká soutěž o ceny v celkové hodnotě 250 000 Kč! Ta poběží po dobu následujících 25 týdnů až do pondělí 31. prosince 2018, kdy bude vyhlášen vítěz hlavní SUPERceny – slevy 150 000 Kč na dřevostavbu NEMA.
Každý týden budeme rozdávat jednu cenu - mezi nimi např. zahradní pergolu, konstrukci na pískoviště, slevu 25 000 Kč na krov/vazník, sekačku, značkové batohy a spacáky, ale také například vstupenky do kina, předplatné časopisu nebo soudek piva. Prostě tak, aby si každý mohl vybrat to své.

Podmínky soutěže a její pravidla najdete zde.

 

 

Dny otevřené NEMY
s narozeninovou oslavou

 

V pátek 5. října a v sobotu 6. října 2018 otevřeme brány našich výrobních prostor v jihočeských Jílovicích a Olešnici. Zcela nezávazně se budou moci přijít podívat všichni, koho zajímá práce se dřevem, výroba (nejen střešních) dřevěných konstrukcí, prefabrikovaných montovaných dřevostaveb, všichni, kdo se chtějí jen na něco zeptat a obhlédnout naši výrobu, ale třeba si i sami něco vyzkoušet. Všichni, kteří k nám dorazí, se už teď mohou těšit na občerstvení a hlavně na komentované prohlídky, kterými bude provázet sám „pan šéf nemák“ Tomáš Nemrava, současný výrobní ředitel NEMY a syn zakladatele firmy Josefa Nemravy. Tedy člověk, který toho ví nejen o firmě a její historii, ale i o dřevostavbách a dřevě obecně nejvíc. Všechny podrobnosti k akci najdete na naší Facebookové stránce.

 

 

NEMA dárky
od nás pro vás

 

A protože by i NEMA jakožto oslavenec měla dostat nějaký dárek, připravujeme první katalog NEMA dřevostaveb a také katalog NEMA Stavebního systému. Objeví se v nich úplně nově typy dřevostaveb a nové produkty, které vycházejí z konkrétních přání našich klientů. Právě tyto katalogy mohou být velkým pomocníkem při hledání inspirace třeba i vám.

Dalším dárkem, který si (i vám) NEMA dá, bude nový web. Bude přehlednější, jednodušší, krásnější a pochlubíme se na něm spoustou fotek našich realizací. Díky mnoha novým funkcím bude pro vás snazší najít si svůj vysněný dům a nebudou chybět ani videa, ve kterých vám přiblížíme naše produkty a vysvětlíme, proč zrovna ony patří na samou špičku v kvalitě a v čem jsou lepší oproti konkurenci. Už jste natěšeni stejně jako my? :-)

 

 

Takže v pondělí 16. července 2018 začínáme a nepřestáváme slavit až do Silvestra!
Neváhejte a přidejte se k nám! Další taková party totiž bude nejdřív za 25 let! :-) 

 

Nová Ves  Nová Ves

 


 

 

Chci stavět s Nema

Projekt

NEMA - INOVACE PRODUKTU A VÝROBNÍHO PROCESU ROUBENÝCH DŘEVOSTAVEB, REG. Č. CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_049/0010162

byl spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zvýšení konkurenceschopnosti společnosti NEMA, spol. s r.o. díky inovaci produktu - roubenky s novým typem konstrukce. Realizací projektu dojde k inovaci výrobního procesu ve výrobě konstrukcí dřevostaveb díky sofistikované technologii dřevoobrábění a návazných procesů.

EVROPSKÁ UNIE
Evropský fond pro regionální rozvoj
OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost
MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU